Tipy pro Vás

Přinášíme novinky ze světa mobilů a našeho života

Nejlepší telefony v poměru cena/výkon

Nejlepší telefony v poměru cena/výkon, které i za rok dobře prodáte

Pokračovat ve čtení

Jak bezpečně používat komunikační nástroje

Jak bezpečně používat komunikační nástroje a předejít vážným problémům

Pokračovat ve čtení

Kdo vidí naše data?

Jaké vaše informace ukládají zřizovatelé nejpoužívanějších komunikačních sítí?

Pokračovat ve čtení

Stačí vyčistit! Výměna součástek je často zbytečná.

Prach, voda a kovové částice. Trojice největších pachatelů závad na mobilních telefonech.

Pokračovat ve čtení

Dezinfekce UV-C lampou proti virům a bakteriím zdarma

Využijte naši akce UV-C čištění proti bakteriím a virům zdarma ke každé službě nebo zakázce

Pokračovat ve čtení

Nonstop vybitý? Tento víkend VIP sleva 10 - 20% na výměnu baterie.

Využijte naši akci Black Friday se slevou na výměnu baterií. Akce platí na víkend 27.-29.11.2020

Pokračovat ve čtení

Oprava skleněných zad iPhonů? S iLoveServis nejlevněji v Česku!

Využijte naši aktuální akci výměny zadních skel u iPhone za bezkonkurenční ceny. Vyměníme pouze zadní rozbité skla iPhonů na nová bez nutnosti výměny celého zadního krytu.

Pokračovat ve čtení

Praha & Brno: 10% sleva na baterie + profi UV čištění zdarma!

Využijte naši aktuální akci 10% slevy na expresní výměnu baterie a k tomu profi UV čištění zdarma! Nová baterie opět prodlouží výdrž Vašeho mobilu na maximum a Vám tak odpadnou neustálé starosti s vybitou baterkou a nonstop nabíjením.

Pokračovat ve čtení

Raději být připraven a nepotřebovat, než nebýt připraven a potřebovat!

V případě, že musíme doma zůstat v karanténě či se z vlastního rozhodnutí rozhodneme omezit náš pohyb, je v dnešní době nezbytné být ve spojení s okolním světem - rodinou, známými, kolegy, úřady funkčním a s spolehlivým telefonem.

Pokračovat ve čtení

iLoveServis pomáhá seniorům nad 65 let

Český expresní servis mobilů a telefonů pomáhá seniorům nad 65 let a nabízí jim služby zdarma nebo s vysokou slevou...

Pokračovat ve čtení

Profi čištění nyní jen za polovinu!

Víte, že mobil má na sobě více bakterií než záchodové prkénko? iLoveServis nabízí svým zákazníkům profi čištění s UV lampou za akční cenu...

Pokračovat ve čtení

Výměna baterií iPhone nejen v Praze

9 z 10 uživatelů mobilních telefonů se již setkalo s problémem spojeným s kapacitou baterie. Většinou k tomu dochází, když používáme aplikace, které jsou velmi náročné na výpočetní výkon, popř. při přehrávání videí ve vysokém rozlišení apod. To vše způsobuje, že baterie ztrácí svou kapacitu. Po čase náročného používání baterií je jejich životnost zcela vyčerpaná, a poté je na řadě její výměna.

Pokračovat ve čtení

Jak to je doopravdy s kvalitou displejů u iPhonů?

Jako u každé elektroniky se i v mobilních telefonech nachází základní deska logických obvodů, ke které jsou napojeny veškeré zbylé komponenty. Celý přístroj je plně funkční až v případě, kdy veškeré logické cesty na základní desce bezproblémově komunikují s ostatními napojenými součástmi celku jako jsou displej, kamery, sluchátko, tlačítka, senzory a další.

Pokračovat ve čtení

Opravy základních desek? Pro nás žádný problém!

Jako u každé elektroniky se i v mobilních telefonech nachází základní deska logických obvodů, ke které jsou napojeny veškeré zbylé komponenty. Celý přístroj je plně funkční až v případě, kdy veškeré logické cesty na základní desce bezproblémově komunikují s ostatními...

Pokračovat ve čtení

Výměna baterií huawei expresně nejen v Praze? Ano! Jedině s iloveservis máte jistotu, že když vám dojde šťáva, můžete se na nás spolehnout!

9 z 10 uživatelů mobilních telefonů řeší na svém mobilním zařízení Huawei stejný problém. Po nějaké době klesá výdrž baterie, je nutné neustále sledovat stav a vypnutí přichází v tu nejméně vhodnou chvíli.

Pokračovat ve čtení

Výměna baterie Samsung na počkání v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech!

Baterie v mobilní telefonech, tabletech či jiných zařízeních jsou jedním z nejvíce diskutovaných témat. Právě vybité baterie nám často při používání způsobují vrásky na čele, protože bývají vybité v ten nejméně vhodný okamžik.

Pokračovat ve čtení

KONEC AUTORIZOVANÝCH SERVISŮ PRO iPhone

Záruční vs. Pozáruční servis, to je věčná otázka českého zákazníka nových iPhonů a další zařízení značek apple. My přicházíme s řešením této otázky jednou pro vždy...

Pokračovat ve čtení

Snižuje se Vám kapacita u Vašeho Xiaomi telefonu i přesto, že ještě není „tak starý“?

Toto je bohužel v dnešní době naprosto běžné, a to z důvodu, že telefon používáme denně a to jak na telefonování, tak i na aplikace, poslech hudby, focení apod. Dalším důvodem, proč se baterie rychleji vybíjí a tudíž dochází k jejímu opotřebení, je zpracování telefonů, jsou tenčí, mají mnohonásobně vyšší výkon a nabízí stále více funkcí a možností, k čemu mobilní přístroj můžeme používat.

Pokračovat ve čtení

Mobil za volantem ročně zabije několik desítek lidí. Zkusme to jinak!

Počet lidí, kteří za volantem svého auta používají mobilní telefon za několik posledních let rapidně vzrostl. Svůj podíl na tom bezpochyby má i rozšíření sociálních sítí a komunikačních aplikací...

Pokračovat ve čtení

Proč se oprava mobilu stále vyplatí? Srovnáváme pro a proti!

Čeká vás oprava mobilu a přemýšlíte, jestli ji má ještě vůbec smysl podstupovat? Podobnou otázku si dnes klade celá řada zákazníků. Cenová dostupnost a široká nabídka mobilní telefony dostává na vrchol žebříčku nejčastěji měněné elektroniky...

Pokračovat ve čtení

Snižuje se Vám kapacita u Vašeho Lenovo telefonu i přesto, že ještě není „tak starý“?

I takto může dopadnout Vás mobilní miláček, pokud včas nebudete řešit výměnu starší a nebo již nevýkonné baterie než byla na začátku, když byl telefon nový.

Pokračovat ve čtení
Opravujeme zařízení také těchto firem