Nonstop vybitý? Tento víkend VIP sleva 10 - 20% na výměnu baterie.

Tento víkend (27. až 29. 11.) nabízíme našim zákazníkům během Black Friday VIP slevu 10 - 20% na expresní výměnu baterie, s kterou ušetříte až 578 Kč. A to pro všechny značky, které servisujeme: iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Honor, Sony a další. Navíc s doživotní zárukou na práci techniků a standartní zárukou na baterie. S novou baterkou bude mít váš mobil opět plnou výdrž bez nonstop nabíjení.

Adam Pavelka
zakladatel

Tipy pro Vás

Přinášíme novinky ze světa mobilů a našeho života

Autorizovaný vs. neautorizovaný servis

Hlavním rozdílem mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem telefonu je v tom, kdo servis provádí. Autorizovaný servis je prováděn oficiálním servisním partnerem výrobce telefonu, zatímco neautorizovaný servis může být prováděn jakýmkoliv jiným servisem či opravářem, který není oficiálním servisním partnerem.

Pokračovat ve čtení

MacBook

MacBook je řada notebooků vyráběných společností Apple, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, výkonností a spolehlivostí. MacBooky jsou oblíbené především mezi profesionály, studenty a všemi, kteří potřebují spolehlivé a výkonné zařízení pro práci, tvorbu a zábavu.

Pokračovat ve čtení

iPad

iPad je tablet vyráběný společností Apple, který byl poprvé uveden na trh v roce 2010. Od té doby se stal velmi populárním nástrojem pro práci, zábavu a vzdělávání.

Pokračovat ve čtení

Zajímá vás více ze světa
mobilních telefonů a techniky?

Zobrazit další články
Opravujeme zařízení také těchto firem