Nově jsme pro vás otevřeli expresní pobočku v Galerii Šantovka v Olomouci! (v přízemí u Kary)
  • iLoveServis: expresní servis mobilů, tabletů a MacBooků

Děkujeme vám za návštěvu naších webových stránek, pokud nenaleznete odpověď na vaší otázku, prosím kontaktujte nás: +420 800 88 66 88

Jak postupovat při reklamaci? Detailní návod naleznete zde: Postup reklamace

Většinu oprav vyřizujeme expresně, tzv. na počkání. Záleží na druhu závady, modelu přístroje, dostupnosti náhradního dílu a na vytíženosti našich servisních techniků.
Ano, naši pracovníci Vám rádi vystaví veškeré potřebné dokumenty (faktury, posudky, atd.) přímo na pobočce.
Diagnostika je zdarma v případě, že na přístroji provede servis opravu, výměnu či jakýkoli jiný servisní zásah. V případě, že bude závada neopravitelná a nebo si rozmyslíte opravu např. z důvodu nerentabilnosti, platí se diagnostika v rozmezí od 190,- do 290,-Kč. Záleží na stavu přístroje před přijetím do opravy a na časové náročnosti zjištění dané závady.
Společnosti iLoveServis provádí pouze pozáruční opravy. Pokud máte přístroj ještě v záruce, berte, prosíme, na vědomí, že v případě servisního zásahu (a to i v případě diagnostiky), originální záruka od výrobce (Apple, SONY, Samsung,...) zaniká. U PŘÍSTROJŮ SONY ZANIKÁ ZÁRUKA NA VODĚODOLNOST! ZTRÁTA ZÁRUKY SE NETÝKÁ ZÁVAD, KTERÉ JE MOŽNÉ ŘEŠIT POUHÝM PŘEHRÁNÍM SW!
Ano. Na všechny opravy, náhradní díly a servisní zásahy máte záruku v délce 2 let, tj. 24 měsíců. V případě výměny baterie máte záruku na kapacitu 6 měsíců.
Naše pobočky jsou otevřeny denně čase 9:00-21:00 h a to včetně víkendů a svátků.
Ano. Na všech našich pobočkách si jistě vyberete ze široké škály obalů a krytů, rovněž lze zakoupit například sluchátka, nabíjecí kabely, adaptéry, tvrzená skla a mnoho dalších. NÁHRADNÍ DÍLY A POMŮCKY (LEPIDLA, SVORKY, ŠROUBKY, ATD….) NEPRODÁVÁME!
V případě, že budete mít pocit, že došlo k pochybení v průběhu servisního zásahu, je nutné zastavit se osobně na pobočce, kde byla oprava provedena, a předat přístroj k posouzení. Zákon stanovuje lhůtu na posouzení (ve složitějších případech) do 3 pracovních dnů. Lhůta na vyřízení reklamace je do 30 pracovních dnů od předání přístroje k reklamaci.