Výměna baterie Samsung na počkání v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech!

Baterie v mobilní telefonech, tabletech či jiných zařízeních jsou jedním z nejvíce diskutovaných témat. Právě vybité baterie nám často při používání způsobují vrásky na čele, protože bývají vybité v ten nejméně vhodný okamžik.

O nabíjení a výdrži koluje mnoho mýtů a přežitých návyků, ale platí, že 9 z 10 uživatelů mobilního telefonu či jiného zařízení řeší stejnou otázku - neustálé nabíjení telefonu, baterie nic nevydrží... a výměna svépomocí jako u starších modelů? To je už dávno minulost!

Naštěstí s iLoveservis už tento problém nemusíte řešit! Takže, když Vám dojde šťáva, iLoveServis Vás zachrání :) Samsung baterie měníme na počkání na všech pobočkách v ČR!

Baterie Samsung máme originální kvality a měníme je expresně, tzn. do maximálně do 3-3,5 h, vč. doby na otestování. Záruku na kapacitu poskytujeme stejnou jako výrobce, tzn. 6 měsíců a na práci našich techniků dokonce záruku doživotní! Náš proškolený personál Vám rovněž předá informace, jak o novou baterii pečovat, aby Vám vydržela co nejdéle.

Naše expresní pobočky naleznete v Praze, Brně, Budějovicích, Pardubicích a dalších městech. Jako jediný servis v ČR máme otevřeno i o víkendech!

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku 800 88 66 88 a informujte se na opravu svého Samsungu ještě dnes!

iLoveServis - Jsme nejlépe hodnocený servis v ČR!

Adam Pavelka,
zakladatel

Tipy pro Vás

Přinášíme novinky ze světa mobilů a našeho života

Autorizovaný vs. neautorizovaný servis

Hlavním rozdílem mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem telefonu je v tom, kdo servis provádí. Autorizovaný servis je prováděn oficiálním servisním partnerem výrobce telefonu, zatímco neautorizovaný servis může být prováděn jakýmkoliv jiným servisem či opravářem, který není oficiálním servisním partnerem.

Pokračovat ve čtení

MacBook

MacBook je řada notebooků vyráběných společností Apple, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, výkonností a spolehlivostí. MacBooky jsou oblíbené především mezi profesionály, studenty a všemi, kteří potřebují spolehlivé a výkonné zařízení pro práci, tvorbu a zábavu.

Pokračovat ve čtení

iPad

iPad je tablet vyráběný společností Apple, který byl poprvé uveden na trh v roce 2010. Od té doby se stal velmi populárním nástrojem pro práci, zábavu a vzdělávání.

Pokračovat ve čtení

Zajímá vás více ze světa
mobilních telefonů a techniky?

Zobrazit další články
Opravujeme zařízení také těchto firem