Profi čištění nyní jen za polovinu!

Víte, že mobil má na sobě více bakterií než záchodové prkénko? Čistěte svoje přístroje pravidelně! Nyní k tzv. suchému čištění nabízíme vyčištění UV lampou navíc zdarma...

Jak čištění probíhá?

  • Bakterie a viry budou díky chemickým přípravkům z telefonu odstraněny.
  • Telefon bude očištěn od usazených nečistot a jeho vzhled se “prozáří”.
  • Životnost nabíjecího konektoru může být prodloužena. Používáme přípravky proti korozi.
  • Obnova hlasitosti sluchátka a mikrofonu při hovorech.
  • Čištěním telefonu zákazník nepřichází o záruku na přístroj od prodejce!
  • Čištění přístroje nyní za akční cenu 295 Kč i samostatně! Běžná cena 590 Kč.

Neváhejte nás, prosím, kontaktovat pro více informací

Děkujeme také všem našim zákazníkům, že jsme jeden z nejlépe hodnocených servisů v Česku. Spokojený zákazník a opravené zařízení jsou pro nás to nejdůležitější...

Jsme iLoveServis, český prémiový servis pro expresní opravy mobilů, tabletů a MacBooků, který svým zákazníkům nabízí garanci nejlepší ceny a doživotní záruky na práci. Naše expresní pobočky naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Většinu problémů vyřešíme na počkání, ale doporučujeme využít naši rychlou a snadnou online rezervaci.

iLoveServis - servis, co myslí za své zákazníky!

Adam Pavelka,
zakladatel

Tipy pro Vás

Přinášíme novinky ze světa mobilů a našeho života

Autorizovaný vs. neautorizovaný servis

Hlavním rozdílem mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem telefonu je v tom, kdo servis provádí. Autorizovaný servis je prováděn oficiálním servisním partnerem výrobce telefonu, zatímco neautorizovaný servis může být prováděn jakýmkoliv jiným servisem či opravářem, který není oficiálním servisním partnerem.

Pokračovat ve čtení

MacBook

MacBook je řada notebooků vyráběných společností Apple, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, výkonností a spolehlivostí. MacBooky jsou oblíbené především mezi profesionály, studenty a všemi, kteří potřebují spolehlivé a výkonné zařízení pro práci, tvorbu a zábavu.

Pokračovat ve čtení

iPad

iPad je tablet vyráběný společností Apple, který byl poprvé uveden na trh v roce 2010. Od té doby se stal velmi populárním nástrojem pro práci, zábavu a vzdělávání.

Pokračovat ve čtení

Zajímá vás více ze světa
mobilních telefonů a techniky?

Zobrazit další články
Opravujeme zařízení také těchto firem