Snižuje se Vám kapacita u Vašeho Lenovo telefonu i přesto, že ještě není „tak starý“?

I takto může dopadnout Vás mobilní miláček, pokud včas nebudete řešit výměnu starší a nebo již nevýkonné baterie než byla na začátku, když byl telefon nový.

U baterie se postupem času a používáním její kapacita pomalu snižuje a tudíž Vám neumožní přístroj používat tak, jak denně potřebujeme. V současné době je pro nás mobilní telefon v podstatě třetí ruka. Máme v něm fotky, posloucháme hudbu, každý den nás telefon budí...

Proto není dobré čekat, až nám baterka “klekne”. V našich expresních servisech Vám bezplatně uděláme diagnostiku baterie Lenovo a její výměnu provedeme na počkání. Protože jsou naše pobočky v obchodních centrech v celé ČR, garantujeme expresní servis a to včetně víkendů a pozdních večerních hodin.

Naši technici jsou proškoleni a dokáží opravit jakékoliv Vaše zařízení nejběžnějších modelů a jejich závad. Dále garantujeme dostupnost všech dílů skladem. Na baterii Vám dáme záruku 24 měsíců, na její kapacitu 6 měsíců. Baterie máme pouze od českých dodavatelů, tudíž si za kvalitou jak náhradních dílů, tak naší práce, stojíme.

Navštivte naše webové stránky www.iloveservis.cz nebo nám zavolejte na naši bezplatnou infolinku +420 800 88 66 88

A nebo se zastavte osobně a to v Praze (Chodov, Flora, Butovice, Hlavní nádraží), Brně, Liberci, Hradci Králové, Ostravě, Českých Budějovicích a Šantovce.

iLoveServis - servis, co myslí za své zákazníky!

Adam Pavelka,
zakladatel

Tipy pro Vás

Přinášíme novinky ze světa mobilů a našeho života

Autorizovaný vs. neautorizovaný servis

Hlavním rozdílem mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem telefonu je v tom, kdo servis provádí. Autorizovaný servis je prováděn oficiálním servisním partnerem výrobce telefonu, zatímco neautorizovaný servis může být prováděn jakýmkoliv jiným servisem či opravářem, který není oficiálním servisním partnerem.

Pokračovat ve čtení

MacBook

MacBook je řada notebooků vyráběných společností Apple, která se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, výkonností a spolehlivostí. MacBooky jsou oblíbené především mezi profesionály, studenty a všemi, kteří potřebují spolehlivé a výkonné zařízení pro práci, tvorbu a zábavu.

Pokračovat ve čtení

iPad

iPad je tablet vyráběný společností Apple, který byl poprvé uveden na trh v roce 2010. Od té doby se stal velmi populárním nástrojem pro práci, zábavu a vzdělávání.

Pokračovat ve čtení

Zajímá vás více ze světa
mobilních telefonů a techniky?

Zobrazit další články
Opravujeme zařízení také těchto firem