Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Blog iLoveServis

Snižuje se Vám kapacita u Vašeho Lenovo telefonu i přesto, že ještě není „tak starý“?

20.7.2019 | Autor: Adam Pavelka Délka článku: 1 minuty
Snižuje se Vám kapacita u Vašeho Lenovo telefonu i přesto, že ještě není „tak starý“?

I takto může dopadnout Vás mobilní miláček, pokud včas nebudete řešit výměnu starší a nebo již nevýkonné baterie než byla na začátku, když byl telefon nový.

U baterie se postupem času a používáním její kapacita pomalu snižuje a tudíž Vám neumožní přístroj používat tak, jak denně potřebujeme. V současné době je pro nás mobilní telefon v podstatě třetí ruka. Máme v něm fotky, posloucháme hudbu, každý den nás telefon budí...

Proto není dobré čekat, až nám baterka “klekne”. V našich expresních servisech Vám bezplatně uděláme diagnostiku baterie Lenovo a její výměnu provedeme na počkání. Protože jsou naše pobočky v obchodních centrech v celé ČR, garantujeme expresní servis a to včetně víkendů a pozdních večerních hodin.

Naši technici jsou proškoleni a dokáží opravit jakékoliv Vaše zařízení nejběžnějších modelů a jejich závad. Dále garantujeme dostupnost všech dílů skladem. Na baterii Vám dáme záruku 24 měsíců, na její kapacitu 6 měsíců. Baterie máme pouze od českých dodavatelů, tudíž si za kvalitou jak náhradních dílů, tak naší práce, stojíme.

Navštivte naše webové stránky www.iloveservis.cz nebo nám zavolejte na naši bezplatnou infolinku +420 800 88 66 88

A nebo se zastavte osobně a to v Praze (Chodov, Flora, Butovice), Brně (Vaňkovka, Královo Pole), Liberci, Pardubicích, Ostravě, Olomouci a

Adam Pavelka,
zakladatel