Výměna baterií iPhone nejen v Praze

9 z 10 uživatelů mobilních telefonů se již setkalo s problémem spojeným s kapacitou baterie. Většinou k tomu dochází, když používáme aplikace, které jsou velmi náročné na výpočetní výkon, popř. při přehrávání videí ve vysokém rozlišení apod. To vše způsobuje, že baterie ztrácí svou kapacitu. Po čase náročného používání baterií je jejich životnost zcela vyčerpaná, a poté je na řadě její výměna.

Naštěstí už není podstatné, zda jdete do autorizovaného nebo neautorizovaného servisu. Naše síť iLoveServis používá ty nejkvalitnější baterie a výdrž těchto baterii a jejich technické parametry jsou totožné s bateriemi přímo od výrobce Apple. To vše se zárukou jako od výrobce.

Výhodou je opět rychlost, dostupnost a jednoduchost celého procesu. Když Vám dochází kapacita baterie u iPhonu, nebo iPadu, popř. Macbooku, stačí dorazit na jakoukoliv pobočku naši velké sítě a máte po problému. U iPhone dokážeme baterii vyměnit v rekordním čase už za 20 minut u starších modelů, novější modely řady iPhone X a výše trvají cca 40 minut.

Vaše spokojenost a jednoduchost procesu jsou naší prioritou, a proto na každé pobočce garantujeme všechny baterie pro iPhone skladem. Můžete mít tedy jistotu, že když Vaše zařízení převezmeme, postaráme se o něj expresně a to i včetně nedělí a svátků. Dostupnost je naší doménou! Výměna baterií u iPadu je výrazně složitější díky konstrukci, kterou je nutné rozlepit a následně důkladně slepit. Vzhledem tomuto procesu je čas výměny baterii u iPadů okolo 1,5 hodiny. Výměna baterii u Apple Macbooků je trvá přibližně 2 hodiny.

V Praze se na zákazníky iPhonů specializujeme a poskytujeme pouze ty nejkvalitnější díly, které mají v sobě stejný čip jako originální baterie, tak abyste viděli aktuální kapacitu baterie přímo v nastavení iPhonu. Baterie pro Vás pravidelně testujeme, abychom zaručili maximální spokojenost jak Vás, tak i našich techniků.

Na výměnu baterie u iPhone, iPadů a Macbooků už nemusíte hledat někoho jiného, pobočky v Praze jsou otevřené denně 12 hodin v Praze 5 - Stodůlky v OC Galerie Butovice v Praze 3 Vinohrady, Žižkov - Atrium Flora, a v Praze 11 - Westfield Chodov (bývalé centrum Chodov) a nově také na Hlavním nádraží v Praze 1, která tady bude pro Vás od 1.3.2020.

Ostatní pobočky v Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Českých Budějovicích a Hradci Králové poskytuji stejně kvalitní služby v dostupných lokalitách v těchto oblastech.

iLoveServis - servis, co myslí za své zákazníky!

Adam Pavelka,
zakladatel

Tipy pro Vás

Přinášíme novinky ze světa mobilů a našeho života

Nejlepší telefony v poměru cena/výkon

Nejlepší telefony v poměru cena/výkon, které i za rok dobře prodáte

Pokračovat ve čtení

Jak bezpečně používat komunikační nástroje

Jak bezpečně používat komunikační nástroje a předejít vážným problémům

Pokračovat ve čtení

Kdo vidí naše data?

Jaké vaše informace ukládají zřizovatelé nejpoužívanějších komunikačních sítí?

Pokračovat ve čtení

Zajímá vás více ze světa
mobilních telefonů a techniky?

Zobrazit další články
Opravujeme zařízení také těchto firem