Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Blog iLoveServis

Výměna baterií iPhone nejen v Praze

7.3.2020 | Autor: Adam Pavelka Délka článku: 3 minuty
Výměna baterií iPhone nejen v Praze

9 z 10 uživatelů mobilních telefonů se již setkalo s problémem spojeným s kapacitou baterie. Většinou k tomu dochází, když používáme aplikace, které jsou velmi náročné na výpočetní výkon, popř. při přehrávání videí ve vysokém rozlišení apod. To vše způsobuje, že baterie ztrácí svou kapacitu. Po čase náročného používání baterií je jejich životnost zcela vyčerpaná, a poté je na řadě její výměna.

Naštěstí už není podstatné, zda jdete do autorizovaného nebo neautorizovaného servisu. Naše síť iLoveServis používá ty nejkvalitnější baterie a výdrž těchto baterii a jejich technické parametry jsou totožné s bateriemi přímo od výrobce Apple. To vše se zárukou jako od výrobce.

Výhodou je opět rychlost, dostupnost a jednoduchost celého procesu. Když Vám dochází kapacita baterie u iPhonu, nebo iPadu, popř. Macbooku, stačí dorazit na jakoukoliv pobočku naši velké sítě a máte po problému. U iPhone dokážeme baterii vyměnit v rekordním čase už za 20 minut u starších modelů, novější modely řady iPhone X a výše trvají cca 40 minut.

Vaše spokojenost a jednoduchost procesu jsou naší prioritou, a proto na každé pobočce garantujeme všechny baterie pro iPhone skladem. Můžete mít tedy jistotu, že když Vaše zařízení převezmeme, postaráme se o něj expresně a to i včetně nedělí a svátků. Dostupnost je naší doménou! Výměna baterií u iPadu je výrazně složitější díky konstrukci, kterou je nutné rozlepit a následně důkladně slepit. Vzhledem tomuto procesu je čas výměny baterii u iPadů okolo 1,5 hodiny. Výměna baterii u Apple Macbooků je trvá přibližně 2 hodiny.

V Praze se na zákazníky iPhonů specializujeme a poskytujeme pouze ty nejkvalitnější díly, které mají v sobě stejný čip jako originální baterie, tak abyste viděli aktuální kapacitu baterie přímo v nastavení iPhonu. Baterie pro Vás pravidelně testujeme, abychom zaručili maximální spokojenost jak Vás, tak i našich techniků.

Na výměnu baterie u iPhone, iPadů a Macbooků už nemusíte hledat někoho jiného, pobočky v Praze jsou otevřené denně 12 hodin v Praze 5 - Stodůlky v OC Galerie Butovice v Praze 3 Vinohrady, Žižkov - Atrium Flora, a v Praze 11 - Westfield Chodov (bývalé centrum Chodov) a nově také na Hlavním nádraží v Praze 1, která tady bude pro Vás od 1.3.2020.

Ostatní pobočky v Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci, Českých Budějovicích a Pardubicích poskytuji stejně kvalitní služby v dostupných lokalitách v těchto oblastech.

iLoveServis - servis, co myslí za své zákazníky!

Adam Pavelka,
zakladatel


2.7.2021 Délka článku: 4 minuty

Nejlepší telefony v poměru cena/výkon

21.6.2021 Délka článku: 5 minut

Jak bezpečně používat komunikační nástroje