Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 8

iPhone 8

Menší a mladší alternativa verze PRO. Apple iPhone 8 se pyšní 4,7palcovým displejem a osobitým designem. Značené vylepšení zaznamenala silná protekce vůči vodě a prachu, což z osmé řady dělá odolného nástupce sedmičky. Za chod telefonu je zodpovědný čip A11 Bionic od Applu, který je oproti předešlému A10 Fusion rychlejší až o 70%.

Servis

Trápí Vás zařízení IPhone 8 a hledáte rychlý servis? Zkuste mrknout na naše pobočky, které se nacházejí například v Praze, Ostravě, Brně a Olomouci, popřípadě můžete využít jedno z našich sběrných míst. Za rychlost oprav ručí vysoce kvalifikovaní technici, kteří disponují bohatými zkušenostmi se zařízeními značky Apple.

Oprava a výměna

Žádný mobilní telefon není dokonalý a to samé platí i o Apple iPhone 8. Nezáleží na tom, zdali se jedná o vnitřní poruchu nebo vnější kosmetický problém, jsme schopni realizovat veškeré servisní záležitosti. Mezi nejčastější opravy například patří: výměna sklíčka kamery, výměna nabíjecího konektoru, dokážeme taktéž vyřešit problém s baterií nebo zvládnout výměnu displeje.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!