Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 6S

iPhone 6S

Dotyk dle představ a množství inovací - ve zkratce Apple iPhone 6S. Jedná se o zdokonalenou verzi šesté generace, jejíž vysoký výkon není cizí. Stejně tak ani nové funkce a nadčasový design. Právě o zmíněný výkon se opírá vyspělý čip A9, který se podle testů a odborných studií dokáže vyrovnat výkonu stolního počítače. Kdo by to byl do iPhone 6S řekl?

Servis

Příjemná obsluha, lidský přístup, profesionální odborníci a vysoce kvalitní díly. To je naší devizou. Navíc některé opravy dokážeme vyřešit i na počkání. Naleznete nás například v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci nebo v případě potřeby můžete využít jedno ze sběrných míst. Pracujeme každý den, včetně sobot a nedělí.

Oprava a výměna

Každý telefon potřebuje občas nějaký ten servis. V případě modelu 6S tomu není jinak. Někdy je pomyslný viník lidský faktor. Zařízení například upadne a je hned vymalováno, občas se však může projevit i výrobní vada. Diagnostika telefonu, výměny displeje, skla, krytu i výměna tlačítka Home, to jest výčet nejčastějších problémů, které dokážeme odstranit. Zvládneme toho však mnohem víc.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!