Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone SE 2

iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone SE 2 je novým z modelů iPhonů pro rok 2020. Na trhu je daná verze od dubna 2020, přičemž od té doby se zařadila mezi cenově přijatelnější modely značky Apple. Již standardem je výběr z více možných velikostí pamětí. Přívlastek SE značí, že daný typ telefonu je určen pro uživatele, kteří hledají přednosti značky Apple a s tímto modelem také lepší ceny. Tento model ve velikostně shodný se starším modelem iPhone 7, 8.

Servis

Hledáte kvalitní pozáruční servis pro zařízení iPhone? Právě ILoveServis tuto možnost nabízí. Naše společnost se může pyšnit příjemným a profesionálním personálem, který má bohaté zkušenosti s produkty značky Apple. Expresní pobočky najdete ve všech větších městech České republiky - jmenovitě v Praze 1, 3, 5, 11, Ostravě, Brně, Liberci, Pardubicích, Českých Budějovicích a Olomouci. V případě potřeby je možné využít i jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Každé zařízení potřebuje tu a tam údržbu. V rámci spolehlivého a pohodlného servisu nabízíme i opravy na počkání. To znamená, že vadu na vašem Apple iPhone SE 2 dokážeme vyřídit v případě potřeby i expresně. Výjimkou nejsou ani výměny nejběžnějších dílů, mezi které například patří baterie, displej, ale také další komponenty přístroje.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!