Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone SE 2

iPhone SE 2

Apple iPhone SE 2 je novým z modelů iPhonů pro rok 2020. Na trhu je daná verze od dubna 2020, přičemž od té doby se zařadila mezi cenově přijatelnější modely značky Apple. Již standardem je výběr z více možných velikostí pamětí. Přívlastek SE 2020 značí, že daný typ telefonu je určen pro uživatele, kteří hledají přednosti značky Apple a s tímto modelem také lepší ceny.

Servis

Hledáte kvalitní pozáruční servis pro zařízení iPhone? Právě ILoveServis tuto možnost nabízí. Naše společnost se může pyšnit příjemným a profesionálním personálem, který má bohaté zkušenosti s produkty značky Apple. Expresní pobočky najdete ve všech větších městech České republiky - jmenovitě v Praze 1, 3, 5, 11, Ostravě, Brně, Liberci, Českých Budějovicích a Olomouci. V případě potřeby je možné využít i jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Každé zařízení potřebuje tu a tam údržbu. V rámci spolehlivého a pohodlného servisu nabízíme i opravy na počkání. To znamená, že vadu na vašem Apple iPhone SE 2 dokážeme vyřídit v případě potřeby i expresně. Výjimkou nejsou ani výměny nejběžnějších dílů, mezi které například patří baterie, displej, ale také další komponenty přístroje.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!