Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad 4 - A1458, A1459, A1460

iPad 4

Další kvalitní zařízení z dílny amerického výrobce. I tak by se dal charakterizovat iPad 4. Co se týče rozměrů, člověka přístroj nikterak nepřekvapí, respektive žádnou razantní změnu nečekejte. Rozměry jsou standardní, tedy 186 x 241 x 9,4 mm, hmotnost je taktéž zcela obvyklá, konkrétně 652 gramů (662 gramů pro celulární LTE model). Co však zaujme je nový procesor A6X. Ten je znatelně rychlejší než u předchozích modelů a v kombinaci s displejem s 9,7palcovou obrazovku v Retina v kvalitě s rozlišením 1 536 x 2 048 pixelů je „čtverková“ řada dobrá volba.

Servis

Naši odborní pracovníci se zaměřují na opravy a servis iPadů i dalších Apple zařízení. Řadíme se mezi odborníky na trhu v České republice s možností expresních oprav v několika větších městech. Najdete nás ku příkladu v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci i Pardubicích nebo můžete využít jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Mezi naše služby se řadí i oprava a výměna komponentů na iPad 4. Výměna displeje, krytu či baterie je pro nás hračkou a další (i méně obvyklé) hardwarové či softwarové problémy řešíme taktéž v rychlém časovém sledu. Vše stavíme na úroveň individuální péče s důrazem na kvalitu a rychlost aneb běžné opravy zvládáme i na počkání.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!