Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad 2 - A1395. A1397, A1396

iPad 2

Je tomu tak. Celý design iPadu 2 je jednolitý a čistý, tudíž parády s ním uděláte více než dost. Zaoblená záda a tloušťka pouhých 8,8 mm spolu s váhou něco málo přes 600 gramů jsou vlastnosti, které velmi přispěly k pohodlnějšímu cestování aneb druhá generace je ještě o něco skladnější. Úhlopříčka navíc činí 9,7 palce a pyšní se rozlišením 1024 x 768 pixelů. Pokud jste doteď váhali, zda je „jablíčko“ to pravé ořechové, zařízení si Vás suverénně získá dvoujádrovým procesorem ARM Cortex-A9, který poskytne dostatečný výkon i při vyšší zátěži.

Servis

Naši technici jsou odborníky v České republice na opravy zařízení značky Apple. Kvalitní servis, rychlost a kvalita. To jest základní výčet našich hodnot, respektive můžete se přesvědčit sami na jedné z našich poboček v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci i Pardubicích nebo stačí využít jedno ze sběrných míst.

Opravy a výměny

Každý moderní pomocník potřebuje tu a tam servisní úkon. Vaše zařízení je u nás v těch nejlepších rukou. Výměna displeje, výměna baterie, zadního krytu nebo servis základní desky - to jest pouze zlomek toho, co nabízíme. Našim cílem je opravit iPad 2 tak, aby vaše zařízení bylo opět v bezchybném stavu.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!