Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone XS Max

iPhone XS max

Apple iPhone XS MAX představuje fenomén roku 2018. Je totiž největším a nejvíce vybaveným iPhonem, který v daném období opustil továrny amerického výrobce. Jeho hlavní devizou je jednoznačně displej. Jak může napovědět slovo MAX, tento model má až 6,5 palcovou obrazovku. Krom toho zařízení nabízí i mnohé jiné vychytávky. Výkonný čip A12, zvaný Bionic, fotoaparát o rozlišení 12Mpix nebo chytré softwarové novinky z nabídky výrobce.

Servis

Opravujeme iPhony po celé České republice a model iPhone XS MAX není žádnou Výjimkou. Naše expresní pobočky Můžete najít ve větších městech a to jmenovitě v Praze, Ostravě, Brně, Olomouci, Liberci, Hradci Králové a Českých Budějovicích, popř. lze využít naše sběrná místa, která jsou umístěna i na menších místech po celé republice.

Opravy a výměny

Výměny kamer, skla, displejů či konektorů. To jest výčet, který je pro nás hračkou. Kromě toho nabízíme několik dalších možností, respektive zvládáme i složitější a méně obvyklé druhy oprav. Mnoho z nich lze sjednat i expresně, tedy na počkání.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!