• iLoveServis: Expresní servis mobilů, tabletů a MacBooků

Servis a opravy iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus

IPhone 6 Plus se vyznačuje hlavně vysokým výkonem, ke kterému se těžko hledala konkurence. Dojem udělá dokonalá souhra hardwaru se softwarem, o což se postaral nový operační systém iOS 11. Oproti předchozí generaci je k dispozici 5,5 palcový HD Retina displej. Velkou novinkou daného modelu je taktéž stabilizovaný fotoaparát, který zvládne bez problému HD rozlišení. Mezi revoluční tah patří funkce Touch ID aneb pro odemknutí zařízení stačí otisk prstu.

Servis

Ano, ano. I telefony značky Apple je třeba servisovat. Ne jinak je tomu v případě IPhone 6 Plus. Naše pobočky naleznete v největších městech na území České republiky, například v Praze, Ostravě, Brně a Olomouci, popřípadě můžete využít jedno z uvedených sběrných míst. Opravy dokážeme přizpůsobit tak, abyste na Vaše zařízení nemuseli dlouho čekat aneb mnoho úkonů zvládáme i na počkání.

Opravy a výměny

Bezchybná oprava nebo spolehlivá výměna. To jest naší devizou. K danému procesu navíc poskytujeme záruku z naší strany. Jak se přesně postupuje? Dle potřeby zákazníka řešíme jednotlivé úkony prioritní formou, v daném případě je častá výměna displeje, skla, diagnostika zařízení, výměna konektoru a či oprava přijímače Wi-Fi signálu.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!