Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

  • iLoveServis: Expresní servis mobilů, tabletů a MacBooků

Servis a opravy iPhone 5C

iPhone 5C

Rychlý čip Apple A6 a operační systém iOS 7. Dvě pýchy typu páté generace, nesoucí název Apple iPhone 5C. Oproti verzí 5S se vzhledově příliš neliší, taktéž disponuje 4 palcovým displejem, který má v sobě zakomponovaných 16 milionů barev. Co se týče hardwarových specifikací, procesor dosahuje frekvence až 1,3GHz. Díky dobrému poměru cena / výkon patří Apple iPhone 5C do kategorie chytrých a finančně dostupných zařízení.

Servis

Ano, je tomu tak. I starší iPhone potřebuje tu a tam nějaký ten servis. V našem případě je možné pětku céčko pořádně proklepnout. Za provedenou práci dáváme záruku a ctíme maximální možnou kvalitu. Opravy jsou realizovatelné na pobočkách našeho servisu po celé České republice. Stačí si jen vybrat nebo navštívit jedno ze sběrných míst.

Oprava a výměna

Staráme se o každý typ telefonu populárního amerického výrobce, Apple iPhone 5C není žádnou výjimkou. Nejčastějším problémem daného mobilního zařízení je poškozený displej, který Vám bez problémů opravíme. Dále nabízíme možnost výměny baterie, servis základní desky, nebo aktualizace na nejnovější možnou verzi operačního systému iOS.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!