Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 4S

iPhone 4S

Čtyřka esko je jedno z nejstarších zařízení amerického výrobce. Oproti klasické verzi je až dvakrát rychlejší a to díky dvoujádrovému procesoru Apple A. Znamená to, že Apple iPhone 4S je i přes početný multitasking neustále plynulý a jeho reakce budou i s pokročilým věkem celkem rychlé. Dalším příjemným bonusem je fotoaparát, který díky 8 Mpx rozlišení dokáže dělat fotky v HD kvalitě. V této verzi najdeme také chytrého pomocníka s názvem Siri.

Servis

Tým ILoveServis je specializovaný přímo na opravy a úpravy mobilních zařízení Apple. Apple iPhone 4S není žádná výjimka, spíše rutina. A to zřejmě i kvůli tomu, že většině uživatelů už skončila záruční doba a hledají vhodný servis. U starších zařízení daného typu hledáme přiměřený poměr cena výkon, tudíž se nemusíte obávat, že opravy převýší hodnotu zařízení. Naše pobočky najdete v největších městech České republiky. Například v Praze, v Brně, Ostravě, ale i Olomouci. Služby, které poskytujeme, jsou k dispozici 7 dní v týdnu, tedy i o víkendech.

Oprava a výměna

U starších modelů je třeba počítat s prevencí a výměnami. Dost často se jedná například o vyčištění zařízení nebo o výměnu určitého komponentu. Často se jedná o displej, konektor, opravu bočních čidel nebo tlačítka zapínání. Ze softwarových záležitostí zákazníci často využívají aktualizaci operačního systému.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!