• iLoveServis: Expresní servis mobilů, tabletů a MacBooků

Servis a opravy iPad Air 1 - A1474, A1475

iPad Air

iPad Air je zařízení stvořené pro výkon. Tento model s rozměry 240 × 169,5 × 7,5 mm a hmotností 469 g nabídne špičkový 9,7palcový Retina displej, dlouhou výdrž i nekompromisní výkon. iPad Air má v sobě zabudovaný procesor, který je označen jako A7. Díky 32,4 Wh baterii, která vydrží při běžném používání kolem 10 hodin, máte o zábavu postaráno. Displej si drží rozlišení 2 048 × 1 536 px, což v daném případě znamená velké zlepšení oproti předchozím modelům. iPad taktéž disponuje iOS 7, což je však v dané třídě již standardem.

Servis

iPad je náš kamarád aneb bez obav můžeme vyzdvihnout kvalitní práci našich profesionálních techniků, kteří při opravách používají díly vysoké kvality. Opravu navíc zvládají v krátkém časovém úseku a některé úkony klientům zvládneme realizovat i na počkání. Naše pobočky můžete navštívit v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci nebo Pardubicích.

Opravy a výměny

Častým problémem jsou výměny LCD displeje a baterií. Kromě toho však zvládáme mnoho dalších služeb jako je například oprava základní desky, čištění zařízení nebo výměna doplňkových komponentů Vašeho zařízení. Řešíme vady různého typu, od těch jednoduchých až po ty méně populární. Opravy navíc jistíme zárukou.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!