Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook AIR 13¨ (A1369, A1466)

MacBook AIR 13″ (A1369, A1466)

Pod čísly A1369 a A1466 se skrývají modely MacBooků Air, které Apple vyráběl od roku 2010. Výroba probíhala po dobu sedmi let a jako společně rysy můžeme určit procesor s nižší frekvencí (1,3–2,2 GHz), mimořádnou štíhlost a třináctipalcový lesklý LED displej. Počítače z dané modelové řady tedy cílí na uživatele, kteří od počítače očekávají snadnou přenositelnost a velkou výdrž baterie – pokud tedy s notebookem často cestujete, jsou MacBooky Air určeny právě pro vás.

Servis

Ať už vlastníte model MacBooku Air z roku 2010 nebo z roku 2017, naši technici dokáží rozlousknout většinu provozních problémů a se servisem staršího počítače vám rádi pomohou. Stačí napsat mail, zavolat a nebo rovnou dorazit na naše expresní pobočky v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci či využít jedno ze sběrných míst.

Opravy a výměny

Rozbitý TrackPad, porucha baterie, prasklý displej či nefunkční klávesnice? Žádný problém, naše sklady disponují kvalitními náhradními díly pro dané modely MacBooků Air. Mimoto můžeme provést diagnostiku, montáž SSD disku, přeinstalovat systém či učinit úkony k běžné údržbě systému.  

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!