Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus

Oku lahodící design a vysoký výkon v jednom. Přesně takto se dá charakterizovat iPhone 7 Plus. Hlavní devizou tohoto smartphonu je čtyřjádrový čip A10 Fusion, který dokáže zajistit rychlejší chod telefonu, než tomu bylo u předchozí verze. Důkazem je skutečnost, že iPhone 7 Plus má až dvakrát výkonnější procesor a třikrát rychlejší grafiku. Tohle vše je doplněné o prvotřídní operační systém iOS 10.

Servis

Expresní oprava modelu iPhone 7 Plus není problém. Stačí navštívit jednu z poboček na území České republiky nebo využít sběrné místo. Náš servis se vyznačuje tím, že máme k dispozici nejen příjemný personál s profesionálním a lidským přístupem, který poradí v daném případě jak postupovat, ale také kvalifikované a zkušené techniky, kteří disponují bohatými zkušenostmi s produkty značky Apple.

Oprava a výměna

Opravy iPhone zařízení nebo výměna komponentů patří mezi naše každodenní záležitosti. Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkům co nejrychlejší možnosti opravy. Výměna prasklého displeje, vadné baterie nebo skla – to jest výčet nejčastějších závad, které jsme schopni odstranit. Některé z nich dokonce na počkání.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!