Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 5S

iPhone 5S

Pátá generace Apple iPhone s označením 5S je přesně ten typ telefonu, který vyniká poutavým designem. Již standardem je 4 palcový displej, který obsahuje až 16 milionů barev. Kromě toho se zařízení pyšní výkonným 64bitovým procesorem (čip A7) a operačním systémem iOS 10, s pamětí RAM 1GB. Za zmínku zajisté stojí i nenápadný 8 Mpx fotoaparát, který zachytí nejen fotografie, ale také videa v nejvyšší kvalitě.

Servis

Každý telefon si zaslouží údržbu. Nabízíme vysoce kvalitní servis pro všechna zařízení Apple iPhone, včetně starších modelů, jakým je například iPhone 5S. Kde nás najdete? Opravujeme mobilní telefony v celé České republice, k zastižení jsme v našich expresních pobočkách například v centru Prahy, Ostravy, Brna a Olomouce, popř. můžete využít jedno ze sběrných míst.

Oprava a výměna

Polámal se Vám iPhone nebo jste s chytrým zařízením měli nepříjemnou nehodu, na kterou byste nejraději zapomněli? Nemusíte se obávat. Nabízíme opravy všech dostupných druhů. Výměna displeje, baterie či jiných komponentů není problémem. Zároveň můžeme zařízení vyčistit a aktualizovat na nejnovější verzi iOS.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!