• iLoveServis: Expresní servis mobilů, tabletů a MacBooků

Servis a opravy iPad Air 3 10.5 (2019) - A2152, A2123, A2153

iPad Air 3

iPad Air 3 oproti předešlé generaci mírně povyrostl, respektive displej z již standardních 9,7“ zaznamenal novou velikost, tedy 10,5“. Díky tomu se mírně zvýšily i rozměry na 250,6 x 174,1 x 6,1 mm. V novém Airu tepe procesor A12, tudíž výkon tohoto přístroje určitě nezklame. V iPadu nalezneme také 8megapixelový zadní fotoaparát a výrazně zlepšenou přední kamerku s rozlišením 7megapixelů.

Servis

Air je náš velký kamarád aneb jsme schopni servisovat tento typ od populárního amerického výrobce. Zakládáme si na lidském přístupu a na kvalitě odvedené práce, respektive naši servisní technici mají bohaté zkušenosti se zařízeními značky Apple. Rádi Vám pomůžeme na našich pobočkách v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, popř. Vaše zařízení lze servisovat distančně, pomocí našich sběrných míst.

Opravy výměny

Váš iPad trpí na baterii? Potřebujete vyměnit prasklý displej nebo zadní kryt? To jest jen častý výčet obvyklých požadavků, se kterými si hravě poradíme. Nabízíme však širokou paletu služeb a problém nám nedělá ani jakákoliv jiná výměna komponentů Vašeho zařízení. Problémy řešíme i vč. softwarových záležitostí. Některé druhy oprav navíc zvládáme i na počkání.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!