Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad 6 (2018) - A1893, A1954

iPad 6

Šestá generace potěšila především stálé fanoušky značky. Tělo tohoto modelu je vyrobeno z odolné hliníkové slitiny, zařízení je tedy pevné, a i vzhledově Vás zcela jistě zaujme. Výška přístroje je 240 mm, šířka 169,5 mm, tloušťka 7,5 mm a hmotnost 469 gramů, což se hodí zejména na cesty. Co se týče displeje, vládne osvědčená 9,7″ dotyková Retina s rozlišením 2 048 × 1 536 pixelů, tudíž zařízení poskytuje vysoce kvalitní obraz, který je dobře čitelný i na slunci. Další chloubou iPadu 6 je parádní výdrž baterie, která se pohybuje okolo 10 hodin.

Servis

V případě, že jste našli jakoukoli vadu na Vašem iPadu 6, jste na správné adrese. Při řešení problému používáme kvalitní díly a vysoce specializovaný personál, který má se zařízeními amerického výrobce letité zkušenosti. Naše pobočky najdete ve všech větších městech. Výjimkou není Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Liberec nebo Pardubice, taktéž lze v případě potřeby využít jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Žádné zařízení není úplně dokonalé a může se stát, že se tu a tam objeví nějaká vada. Ať už Vás trápí výdrž baterie, prasklý displej nebo poškozený zadní kryt, naši profesionální technici zvládnou opravit iPad i na počkání. Respektive jednodušší úkony jsou pro nás maličkostí, ty složitější výzvou, s kterou si taktéž poradíme.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!