Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook 13.3¨ A1181

MacBook 13.3" A1181

MacBook A1181 je pro historii Applu zlomový, jelikož to byl vůbec první přenosný počítač, který společnost přivedla na trh pod jménem MacBook. To se stalo v květnu 2006. Tento originální přístroj disponuje procesorem Intel Core Duo o frekvenci 1,83 GHz nebo integrovaným grafickým procesorem. Může se například pochlubit FireWire 800 portem, sloužícím k připojení videokamer, nebo infračerveným portem, což byl v té době zlomový prvek.

Servis

Taková vzácnost, jakou je první MacBook, se nevidí na každém rohu. Naši technici si to uvědomují a mají již dlouhodobé zkušenosti s pozáručním servisem elektroniky od populárního amerického výrobce. Nemusíte se proto obávat, že by nevěděli, jak s vaším zařízením zacházet. Stačí se tedy zastavit - dveře našich poboček jsou vám otevřené.

Opravy a výměny

Váš počítač se u nás bude mít jako v bavlnce - ať už potřebuje vyměnit baterii, displej, provést montáž HDD nebo přeinstalovat systém. S maximální opatrností vyměníme díly, optimalizujeme software nebo MacBook vyčistíme. Zvládneme tedy jednodušší i složité úpravy.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!