• iLoveServis: Expresní servis mobilů, tabletů a MacBooků

Servis a opravy iPhone 6

iPhone 6

Neobvykle elegantní. Stabilní. A rovněž první iPhone, který nabízí úhlopříčku 4,7palců. Obrazovku dále zdobí full HD Retina displej, který obsahuje mnohem živější barvy než předcházející, pátá generace tohoto mobilního zařízení. Speciální je obzvláště způsob, kterým kovový povrch přechází již do zmíněné Retiny. Exkluzivní design charakterizován určitou nadčasovostí. Avšak nejen to zdobí šestou generaci populárního mobilního zařízení.

Servis

Vlastníte Apple iPhone 6, kterému vypršela záruka a zároveň potřebujete servisní úkon? V tom případě jste na správné adrese. Naše pobočky jsou otevřeny každý den v týdnu, navíc se nacházíme v největších městech České republiky. Například na nás narazíte v Praze, Ostravě, Brně nebo Olomouci. V případě potřeby můžete využít i jedno ze sběrných míst.

Oprava a výměna

Spadl Vám telefon na zem a potřebujete vyměnit displej? Žádný problém, nabízíme služby nejen tohoto typu. Kromě výše zmíněného můžeme diagnostikovat, odhalit a následně odstranit problém. Mezi nejčastější typy oprav patří: výměna kamery, vyřešení problému s načítáním SIM karty nebo výměna baterie či reproduktoru.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!