Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 5

iPhone 5

Nadčasový vzhled a lepší parametry. To jest další zařízení od populárního amerického výrobce. Největší zbraní Apple iPhone 5 je dvoujádrový procesor s frekvencí 1,3GHz. Díky tomu lze zajistit plynulý a ničím nerušený chod samotného zařízení, které kromě toho podporuje i operační systém iOS 10 s 1GB pamětí RAM a také svižný čip A6. Co se týče vizuálního vzhledu, rozměry displeje jsou stejné jako při 5S nebo 5C, tedy 4palce s podporou 16 milionů barev. Za zmínku taktéž stojí oproti předchozím generacím vylepšený fotoaparát s rozlišením 8 Mpx.

Servis

I starší zařízení si přijdou na své, respektive nabízíme kompletní servis dříve vyrobených Applů, tedy i modelu iPhone 5. Některé druhy oprav zvládneme na počkání, přičemž zastihnout nás můžete v jedné z poboček každý den v týdnu a to včetně víkendů. Pokud však nemáte možnost dorazit na naši nejbližší provozovnu, nic se neděje. K dispozici je také mnoho sběrných míst, které jsou rozmístěny po celém Česku.

Oprava a výměna

Poradíme si s problémy různého typu, a to od výměny prasklého nebo poškozeného displeje, až po vnitřní diagnostiku závady na Vašem zařízení Apple iPhone 5. Rovněž Vám můžeme pomoci s aktualizací na novější verzi operačního systému iOS nebo s opravou dotykové plochy, baterie či zvukových komponentů.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!