Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 PRO MAX je nejmladší z řady iPhonů s typovým označením 11. Na trhu je daná verze od září 2019, přičemž od té doby se zařadila mezi nejprodávanější modely značky Apple. Již standardem je výběr ze tří možných modelů - 64GB, 256GB a 512GB. Přívlastek PRO má naznačit, že daný typ telefonu je určen pro náročné uživatele, kteří chtějí ochutnat průlom nových technologií. Za zmínku stojí například procesor A13 Bionic nebo velice vysoká výdrž baterie.

Servis

Hledáte kvalitní pozáruční servis Apple zařízení? Právě ILoveServis tuto možnost nabízí. Naše společnost se může pyšnit příjemným a profesionálním personálem, který má bohaté zkušenosti s produkty značky Apple. Expresní pobočky najdete ve všech větších městech České republiky - jmenovitě v Praze, Ostravě, Brně, Liberci, Českých Budějovicích a Olomouci. V případě potřeby je možné využít i jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Každé zařízení potřebuje tu a tam údržbu. V rámci spolehlivého a pohodlného servisu nabízíme i takzvané expresní opravy. To znamená, že vadu na vašem Apple iPhone 11 Pro Max dokážeme vyřídit v případě potřeby i na počkání. Výjimkou nejsou ani výměny jednotlivých dílů, mezi které například patří baterie či celková konstrukce displeje.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!