Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro

Mobilní telefon Apple iPhone 11 PRO je vylepšená verze klasického modelu iPhone 11. V čem je hlavní rozdíl? Už na pohled si uživatel může všimnout, že místo dvou fotoaparátů má hned tři, přičemž každý z nich má 12 megapixelů a schopnost natáčet 4K videa. Co se týče procesoru, zde výraznou změnu nenajdeme, stále bude ve hře Apple A13 Bionic. Náročný zákazník si přijde na své i v otázce baterie. Ta by měla atakovat hranici až 4000mAh.

Servis

Naše společnost zprostředkovává opravy mobilních telefonů značky Apple, na které se profesionálně specializujeme. Expresní pobočky ILoveServis najdete v každém větším městě na území České republiky. Výjimkou nejsou Praha, Ostrava, Brno nebo Olomouc, popřípadě můžete využít jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Mezi naše služby se řadí především servis zařízení Apple. Výměna displeje či baterie, případně čistění softwaru je již rutinní záležitostí. Mnoho oprav umíme v krátkém časovém horizontu, část z nich nabízíme i na počkání. Dokážeme toho však mnohem víc, stačí si prohlédnout naši nabídku.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!