Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad Pro 9.7 (2016) - A1673, A1674, A1675

iPad Pro 9,7

Hledáte rychlé zařízení s parádním displejem? Pak je pro Vás iPad Pro 9,7 správnou volbou. Zařízení se chlubí kovovým tělem s rozměry 240 x 170 x 6,1 mm. Na přední straně iPadu nalezneme tlačítko Touch ID, FaceTime kameru, ale hlavně 9,7palcový Multi-Touch displej s LED podsvícením a rozlišením 2048 x 1536 při 264 pixelech na palec. Nejdůležitější částí na zadní straně je 12 Mpx fotoaparát iSight s 1,22µ pixely a také True Tone blesk. S nabitou baterií si navíc vystačíte za běžného používání celý den.

Servis

Náš servis se nachází ve známých městech České republiky. Pobočky můžete navštívit v Praze, Brně, Liberci, Olomouci, Ostravě nebo Pardubicích. Opravy se snažíme přizpůsobit tak, abyste si Váš iPad mohli odnést na počkání, pokud to však není možné, nabídneme Vám nejbližší možný termín. Opravu řeší kvalifikovaní a profesionální technici, kteří jsou specializovaní na produkty od populárního amerického výrobce.

Opravy a výměny

Zákazníkům můžeme zaručit bezchybnou opravu jejich iPadu podpořenou zárukou. Máte na výběr z velkého množství služeb – oprava základní desky, displeje, výměna baterie nebo zadního krytu. To jest výčet nejčastějších závad. Opravíme však i vady složitějšího charakteru aneb iPad je náš dobrý kamarád.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!