Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad 5 (2017) - A1822, A1823

iPad 5

Tělo iPadu 5 je vyrobeno z kvalitní slitiny hliníku a jeho design je velmi charakteristický, elegantní a precizní. Skladné rozměry 240 × 169,5 × 7,5 mm v kombinaci s příjemnou hmotností 478 g dělají z páté generace šikovného společníka na cestování. Na přední straně zařízení najdeme FaceTime HD kameru s rozlišením 1,2 Mpx. Na straně zadní pak hlavní fotoaparát s rozlišením 8 Mpx. Tablet disponuje Retina displejem o úhlopříčce 9,7 palce a rozlišení nabízí velmi slušné parametry, respektive 2 048 × 1 536 pixelů.

Servis

Hledáte kvalitní a dostupný servis Apple zařízení? Tak to jste na správné adrese. Naši zkušení technici se zaměřují na produkty amerického výrobce. Naše pobočky najdete ve všech větších městech, a to například v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci nebo v případě potřeby lze využít několik sběrných míst, které naleznete po celé ČR.

Opravy a výměny

V rámci spolehlivého a pohodlného servisu nabízíme širokou škálu služeb. Mezi standardní patří například výměna displeje, baterie nebo zadního krytu. Složitější opravy (ku příkladu) výměna základní desky pro nás taktéž nejsou překážkou. Vše činíme s důrazem na kvalitu a rychlost, některé úkony navíc zvládáme i na počkání.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!