Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook 13.3¨ A1342

MacBook 13 .3" A1342

MacBook A1342, přivedený na trh na sklonku roku 2009, představil nový design – byl vyroben z lesklého bílého polykarbonátu, čímž vybočuje z jinak jednolité řady hliníkových přístrojů značky Apple. Disponuje skleněným MultiTouch TrackPadem, který podporuje složitější gesta, nebo například třináctipalcovým LED displejem. Náročnějšího uživatele potěšil například grafickým NVIDIA GeForce 9400M procesorem.

Servis

Naše společnost se zaměřuje na pozáruční servis elektroniky především od společnosti Apple. Na našich pobočkách v Praze-Chodově, Brně-Vaňkovce, Ostravě Avionu a Olomouci vás rádi přivítáme a provedeme potřebné údržby a opravy, na které poskytujeme záruku. Respektive za naší prací si stojíme.

Opravy a výměny

Sklo, displej, baterie, klávesnice, TrackPad, tohle je jen základní výčet toho, co vám můžeme vyměnit za zbrusu nové díly. Zvládáme ale i složitější opravy – pokud váš MacBook potřebuje montáž SSD disku, HDD disku, zvýšení RAM paměti nebo přeinstalovat systém, stačí jej přinést na některou z našich poboček. Naši technici pro vás rádi zlepší uživatelský komfort vašeho zařízení. 

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!