Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook 12" A1534

MacBook 12" A1534

Populární dvanáctipalcové MacBooky přivedl Apple na trh v březnu 2015. Z pohledu vlastností se jedná o velmi podobnou řadu jako MacBooky Air – jsou lehké a snadno přenosné, avšak výkonnostně se jedná o jistý kompromis. Produkty řady A1534 se mohou pochlubit Retina displejem a jako první Mac používá zařízení nový mechanismus klávesnice – Buttlerfly.

Servis

Hledáte servis pro vaše Apple zařízení? Naše společnost se na produkty od amerického výrobce specializuje, respektive naší doménou je především pozáruční servis. V případě potřeby se tedy můžete zastavit na některé z expresních poboček, popř. lze využít jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Majitele MacBooků může trápit rozbitá klávesnice, baterie nebo dosluhující displej, což jsou součástky, které máme v našich skladech a vašemu počítači je můžeme operativně vyměnit. Hořkou pachuť závady vašeho zařízení můžeme tedy spravit také tím, že mnoho oprav provedeme na počkání. K tomu nabízíme ještě mnoho dalších, komplexních služeb, mezi které patří například čištění nebo výměna chladicí pasty, či softwarová údržba systému. 

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!