• iLoveServis: Expresní servis mobilů, tabletů a MacBooků

Servis a opravy iPad Pro 12.9 (2017) - A1670, A1671

iPad Pro 12,9 (2017)

Staré dobré Pro. U již kultovní stálice Vás potěší optimální rozměry, díky nimž iPad Pro příjemně padne do ruky. Ostatně má na šířku 220,6 mm, na výšku 6,9 mm a délku 305,7 mm. V kombinaci s jeho nízkou hmotností (677 g) ho už nepustíte z ruky. Na své si uživatel přijde i díky propracovaným kamerám, kdy přední fotoaparát FaceTime HD má 7 Mpx a zadní 12 Mpx.

Servis

Nabízíme opravu i servis zařízení značky Apple. Některé z nich je možné provést i na počkání. Zastihnout nás můžete na pobočkách v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci nebo Pardubicích každý jeden den v týdnu. Naše opravy dosahují vysokých kvalit díky profesionálním a kvalifikovaným technikům, kteří se na produkty s nakousnutým jablíčkem specializují.

Opravy a výměny

Poradíme si s problémy různého typu a to od výměny prasklého displeje, až po vnitřní diagnostiku závady ve Vašem zařízení Apple. Mezi časté problémy patří například opotřebená baterie, kterou jsme Vám schopni hravě vyměnit nebo softwarová aktualizace systému. Řešíme však i ty složitější, méně časté vady.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!