Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad 3 - A1416, A1430, A1403

iPad 3

Rozměry populárního zařízení činí 241,2 x 185,7 x 9,4 mm, tudíž iPad 3 je pomocník na cesty jako vyšitý. Uvnitř přístroje se nachází procesor A5X, který Vám umožní svižnou práci. Zároveň lze říct, že použité rozlišení 2 048 x 1 536 pixelů je na 10 palcové úhlopříčce opravdu kvalitní volba. Když tedy lepší displej, tak i lepší fotoaparát. Respektive u třetí generace nalezneme 5 megapixelů a 5 čoček, světelnost f/2,4, autofocus a vestavěnou stabilizaci obrazu. IPad 3 také rozeznává obličeje a automaticky na ně ostří. Příjemné zpestření.

Servis

Flexibilní a pohodový personál, dobře odvedená práce, vysoká kvalita – to jest základní výčet hodnot našeho servisu. Kvalitní práci zajišťují profesionální technici, kteří jsou specializovaní na zařízení s „ukousnutým jablíčkem“. Navíc některé závady dokážeme odstranit na počkání, ty ostatní řešíme v co nejkratším termínu. Naše pobočky naleznete ve větších městech ČR, respektive v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci, Českých Budějovicích i Pardubicích.

Opravy a výměny

IPad 3 je opravdu kvalitní zařízení, navzdory tomu je i zde třeba počítat tu a tam údržbu. Nemusíte se však obávat, poradíme si s nejrůznějšími problémy. Některé jsou spíše rutinní záležitostí, avšak zvládáme i složitější operace. Pokud Vás tedy trápí například výměna displeje, výměna zadního krytu, oprava základní desky, výměna baterie či softwarové záležitosti, jste na správné adrese. e

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!