Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad 1 - A1219, A1337

iPad

Dnes již rarita, avšak stále kvalita. Zařízení první generace disponuje IPS LCD displejem s rozlišením 1024 x 768 bodů. Nabízí taktéž bohaté multimediální možnosti, tudíž se člověk na cestách určitě nudit nebude. Tablet má v sobě zabudovaný operační systém iOS 4 s podporou multitaskingu, díky čemuž zvládá i v dnešní době celkem obstojný počet úkonů. V neposlední řadě je nutno zmínit baterii, která doopravdy překvapí, aneb výdrž výrobce udával až v maximální výši 10 hodin.

Servis

Řadíme se mezi odborníky na trhu v České republice, co se oprav a servisu zařízení značky Apple týče. K úkonům používáme specializovaný personál, který má letité zkušenosti se zařízeními populárního amerického výrobce. Zakládáme si na rychlosti provedení a vysoké kvalitě aneb některé úkony zvládáme vyřídit i na počkání. Naše pobočky naleznete například v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci nebo lze využít jedno ze sběrných míst.

Opravy a výměny

Každé zařízení tu a tam potřebuje servisní zásah odborníka. U nás nezáleží, zda se jedná o jednoduchý či složitý proces. Díky bohatým zkušenostem zvládáme i operace náročnějšího charakteru. Ku příkladu můžete mít patrnosti opravu prasklého displeje, výměnu baterie, zadního krytu nebo opravu základní desky. Řešíme však i softwarové závady.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!