Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

iLoveServis TEPLICE, F-Mobil ✅ servis mobilů a tabletů s garancí nejlepší ceny a doživotní záruky → expresní oprava Apple iPhone, iPad, Macbook, Samsung, Huawei, Xiaomi...

Hledáte servis mobilů a tabletů v Teplice?

Opravujeme Apple (iPhone, iPad, Macbook), Samsung, Huawei, Xiaomi a další značky

Otevírací doba: Adresa: TEPLICE, F-Mobil Logo
PO - NE: 9.00. - 21.00 náměstí Svobody, 415 01, Teplice, Teplice, 415 01

Kontakt na pobočku
Volejte
+420 730 771 203
Nebo napište
recepce@iloveservis.cz

Kdo jsme a kde nás najdete?

Jsme expresní servis mobilů, tabletů a Macbooků. Máme 11 poboček v 7 městech. Praha 3 (Atrium Flora), 5 (Galerie Butovice), 11 (Westfield Chodov), Brno (Vaňkovka a Krpole), Ostrava (Avion), Olomouc (Šantovka a City), Pardubice, Liberec a České Budějovice. Máme otevřeno každý den v týdnu a většinu oprav provádíme na počkání.

Které zařízení opravujeme?

Máte rozbitý displej nebo sklo? Potřebujete expresně vyměnit baterii? Utopil se Vám telefon ve vodě? Všechny tyto problémy umíme vyřešit rychle a kvalitně ještě dnes. Jsme špičkovým servisem Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Honor, Sony a dalších značek chytrých telefonů. Jsme specialisté na opravy iPhone, iPad a Macbook.

Proč si vybrat právě nás?

Jsme číslo 1 v Česku. Garantujeme nejlepší cenu a doživotní záruku na naši práci. Naši zkušení technici opravili úspěšně během 5 let naší existence stovky tisíc zařízení. Během opravy nabízíme náhradní telefon k zapůjčení zdarma pro naše zákazníky. Děkujeme, že jsme nejlépe hodnocený mobilní servis na Facebooku v ČR.