Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook 13.3¨ A1278

MacBook 13.3" A1278

MacBooky A1278 přivedl Apple na trh v roce 2008. Jejich kryt je vyroben z jednoho celistvého kusu hliníku, díky čemuž je počítač lehčí a odolnější a působí vznešeněji než jeho předchůdci. Svým designem se ostatně neztratí dodnes. Uvnitř zařízení nalezneme například dvoujádrový procesor Intel Core 2 Duo o frekvenci 2,4 GHz, třináctipalcový lesklý LED displej nebo baterií s pětihodinovou výdrží.

Servis

Naše společnost, která se specializuje na pozáruční servis elektroniky od značky Apple, chápe, že je velmi nepříjemné zůstat náhle bez počítače, proto se snažíme co nejvíce oprav na našich expresních pobočkách provádět na počkání. Pokud však nejste z Prahy, Brna, Ostravy nebo Olomouce, můžete například využít jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Jsme zvyklí provádět opravy běžnější, jako jsou: výměna baterie, konektoru, TrackPadu či klávesnice, tak složitější zásahy. Můžete si vybrat z naší nabídky nebo přinést vaše zařízení na diagnostiku a my zjistíme, co přesně se s vašim Macbookem děje. Stačí zavolat, napsat a nebo se osobně zastavit. 

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!