Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPhone 4

iPhone 4

Malý velikán s 3,5 palcový displejem, podporou 16 milionů barev a hmotností 137 gramů. Jedná se tak o zcela základní model Apple iPhone 4. Tento telefon má dva fotoaparáty, přední a zadní, přičemž maximální rozlišení se nachází na úrovni 5 Mpx. Jedná se spíše o model pro nenáročné, čemuž se přizpůsobuje i frekvence procesu v hodnotě 1 GHz. Výrobek je tedy vhodný spíše na klasické běžné používání jako například telefonování nebo psaní zpráv.

Servis

Z pohledu údržby nezanedbáváme ani starší modely aneb péči si od nás zaslouží i model Apple iPhone 4. V tomto případě se zabýváme kompletním servisem, náš profesionální personál Vás na každé pobočce s radostí obslouží a udělá vše pro to, aby Vám s údržbou zařízení maximálně pomohl. A co víc. Po dobu opravy poskytujeme náhradní telefon a to zcela zdarma.

Oprava a výměna

Čím starší telefon, tím je potřebná větší péče. Ani v případě Apple iPhone 4 tomu není jinak. Nejvíce vídaným jevem je nefunkční Wi-Fi, což je pro nás z pohledu opravy rutina. Tento problém však není jediný. Jako každé dotykové zařízení i zde trpí vizuální stránka, respektive častým servisním zásahem je taktéž výměna displeje. V neposlední řadě je třeba zmínit, že se umíme postarat o vaši baterii, případně jiné hardwarové a softwarové záležitosti.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!