Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad Pro 12.9 (2015) - A1584, A1652

iPad Pro 12,9 (2015)

Revoluční zařízení, respektive spolu s iPadem Pro 12,9 představil Apple také stylus nazvaný Apple Pencil, který změnil život nejednomu designérovi. Zařízení se může chlubit třetí generací 64bitového čipsetu Apple A9X a taky operačním systémem iOS 9. Displej obsahuje celkem 5,6 milionu obrazových bodů v poměru stran 4 : 3 s rozlišením 2 732 × 2 048. iPad Pro má navíc i tradiční čtečku otisků TouchID a zadní 8Mpx fotoaparát.

Servis

Opravy zrealizujeme na našich pobočkách po celé České republice. Můžete nás navštívit v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě nebo Liberci nebo využít jedno ze sběrných míst. Váš iPad se tak díky tomu dostane do rukou profesionálním technikům, kteří hravě vyřeší servisní úkony jednoduchého i náročného charakteru.

Opravy a výměny

Každé zařízení potřebuje tu a tam zásah odborníka. Nejčastějším problémem IPadu bývá opotřebená baterie nebo prasklý displej. Zákazníci taktéž požadují diagnostiku zařízení, opravu zadního krytu nebo základní desky. Na našich pobočkách Vám rádi poradíme a zajistíme kompletní servis daného zařízení.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!