Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad Air 2 - A1566, A1567

iPad Air 2

Rozměry iPadu Air 2 nesou hodnoty 240 × 169,5 × 6,1 mm a s hmotností 444 gramů brzy přijdete na to, že se jedná o velmi praktického pomocníka. Přední strana nabízí senzor otisku prstů, známý také jako TouchID pro rychlé odemknutí tabletu. Nad displejem je umístěn FaceTimeHD s rozlišením 1,2 Mpx. Na zadní části poté nalezneme hliníkový kryt a fotoaparát s rozlišením 8Mpx. Ten zajistí pěkné a ostré snímky. Apple iPad Air 2 nabídne taktéž 9,7" Retina displej s rozlišením 2 048 × 1 536 pixelů a jemností 264 bodů na palec.

Servis

IPad je náš kamarád aneb jsme odborníky na opravy zařízení od tohoto populárního amerického výrobce. Pobočky ILoveServis najdete ve všech větších městech tuzemska. Například tedy v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě nebo Liberci. V případě potřeby Vaše zařízení opravíme, pakliže se jedná o standardní úkon tak v krátkém čase, někdy i na počkání.

Opravy a výměny

Každé zařízení potřebuje tu a tam nějaký ten servis. Opravy či výměny komponentů na iPadu i jiných zařízení Apple patří mezi naše každodenní činnosti. Výměna prasklého displeje, nefunkční baterie nebo oprava jiných komponentů – to je jen namátkou výběr častých závad, které zařízení s nakousnutým jablíčkem občas trápí.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!