Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy iPad 7 (2019) - A2197, A2200. A2198

iPad 7

Sedmá generace moderního zařízení se těší velké oblibě. V iPadu 7 najdeme výkonný procesor Apple A10 Fusion, který zajistí svižný chod. Dále je nutné zmínit již tradiční displej s úhlopříčkou 9,7 palce s rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Rozměry tabletu jsou velmi cestovatelsky příjemné, respektive 250,6 mm x 174,1 mm x 7,5 mm, přičemž displej disponuje velikostí 10,2 palce. V tabletu je taktéž operační systém iOS 10, který zajišťuje velmi plynulý chod. Velkým benefitem je jistě i kvalita fotoaparátu s rozlišením 12 Mpx.

Servis

Na našich pobočkách (Praha, Brno, Olomouc, Pardubice, Ostrava, …) si s opravou Vašeho iPadu 7 zcela jistě poradíme. V případě potřeby lze taktéž využít jedno z našich sběrných míst. Kvalitně odvedenou práci mají na starosti naši profesionální technici, kteří disponují letitými zkušenostmi se zařízeními značky Apple.

Opravy a výměny

Každé zařízení potřebuje tu a tam servisní zásah (opravu či výměnu). Výměna základní desky, baterie, displeje nebo zadního krytu je u nás samozřejmostí. Poradíme si s problémy komplexnější povahy. Respektive zvládáme úkony od těch nejjednodušších závad až po ty nejnáročnější. Navíc některé operace zvládáme i na počkání.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!