Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook Pro 15¨ Retina (A1707)

MacBook Pro 15″ Retina (A1707)

MacBook Pro 15″ Retina patří do rodiny počítačů vyráběných Applem od roku 2016. Je prvním z MacBooků Pro vybavených Touch Barem v horní části klávesnice, který zobrazuje intuitivní zkratky podle toho, jaké používáte aplikace a co právě děláte. Udělá radost uživateli, který si potrpí na výkon. Jak už název napovídá, počítač je vybaven patnáctipalcovým Retina displejem, který má výrazně větší hustotu pixelů než displej běžný, což činí obraz ostřejším.

Servis

V případě, že se vaše zařízení porouchá, můžete navštívit naše expresní pobočky v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci, kde provádíme servis MacBooků a jiných zařízení značky Apple. Zaměřujeme se na pozáruční servis, proto nemusíte mít strach, že bychom nevěděli, co si počít s vaším starším “jablíčkem“. Navíc některé opravy zvládneme i na počkání.

Opravy a výměna

Ať už bude váš MacBook potřebovat vyměnit jakoukoliv součást, na všech našich pobočkách naleznete specializovaný personál, který přesně dokáže zjistit, co vašemu zařízení chybí. Potřebujete-li náhradní baterii, klávesnici či TrackPad nebo pokud vám již dosluhuje Retina displej, nebojte se na nás obrátit.

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!