Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook Pro 15¨ Retina (A1398)

MacBook Pro 15″ Retina (A1398)

Pod číslem A1398 se skrývá řada patnáctipalcových MacBooků Pro, které byly na trh uvedeny v roce 2012. Stejně jako ostatní zařízení značky Apple, i tyto modely jsou určeny náročnějším uživatelům. Jejich tělo je zhotoveno z jednoho kusu hliníku. Patří k prvním produktům vybaveným Retina displejem, který byl v roce 2012 horkou novinkou. Proto se mu oficiálně přezdívá „Mac s Retina displejem“.

Servis

Pokud jste vlastníkem tohoto staršího “jablíčka“ a hledáte někoho, kdo vám bude provádět drobnější i větší opravy, můžete nás kontaktovat, přijít na naše pobočky v Praze, Brně, Ostravě či Olomouci nebo můžete využít jedno z našich sběrných míst. Naši specializovaní pracovníci vám rádi pomohou.

Opravy a výměny

Vlastníky MacBooků často trápí závady baterie, displeje, klávesnice či skleněného TrackPadu. Naše pobočky jsou vybaveny na dané druhy závad, proto vám můžeme poskytnout výměnu konkrétního dílu, který vám dělá potíže. Mimoto nabízíme též například diagnostiku problému, nemusíte se tedy obávat, pokud nevíte, co se s vaším zařízením děje. 

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!