Zavřít
Servis Pobočky Rezervace Svoz
Blog Pro firmy Reklamace Časté dotazy
Volejte zdarma +420 800 88 66 88
Facebook Instagram

Naše pobočky jsou stále otevřeny každý den a jsme připraveni expresně opravit Vaše zařízení.

Servis a opravy MacBook Pro 13¨ Retina (A1425)

MacBook Pro 13″ Retina (A1425)

Řada MacBooků Pro A1425 jde ve šlépějích starších patnáctipalcových zařízení. Na trh byla uvedena v roce 2012 a patřila k prvním třináctipalcovým Macům s kvalitním Retina displejem, který spatřil světlo světa právě v daném roce. Jako je již u těchto zařízení standardem, i model A1425 disponuje TrackPadem (který podporuje složitější gesta prováděná více prsty), webkamerou a podsvícenou klávesnicí.

Servis

Specializujeme se na pozáruční servis a vyznáme se i ve starších modelech značky Apple, proto vám můžeme nabídnout pomocnou ruku, pokud sháníte například technika pro váš starší MacBook Pro. V případě potřeby nás můžete kontaktovat e-mailem či telefonicky, zajít na jednu z našich expresních poboček nebo využít jedno z našich sběrných míst.

Opravy a výměny

Uživatele často trápí potíže s klávesnicí, baterií, TrackPadem a displejem. Možná vás potěší, že pro tento i další modely MacBooků Pro máme skladem náhradní díly a některé z nich zvládneme vyměnit i na počkání. Kromě toho zvládáme i složitější úkony, tedy například čištění nebo opravy základní desky. 

Naše expresní pobočky = většina oprav na počkání ještě dnes!