Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

ROZUMÍM

iLoveServis Blog

Snižuje se Vám kapacita u Vašeho Xiaomi telefonu i přesto, že ještě není „tak starý“?

Toto je bohužel v dnešní době naprosto běžné, a to z důvodu, že telefon používáme denně a to jak na telefonování, tak i na aplikace, poslech hudby, focení apod. Dalším důvodem, proč se baterie rychleji vybíjí a tudíž dochází k jejímu opotřebení, je zpracování telefonů, jsou tenčí, mají mnohonásobně vyšší výkon a nabízí stále více funkcí a možností, k čemu mobilní přístroj můžeme používat.

S tímto problémem Vám velice rádi a expresně pomůžeme na všech našich pobočkách iLoveServis, kde nabízíme expresní výměnu baterie, bezplatnou diagnostiku a samozřejmě i profesionální přístup našeho personálu.

Nabízíme opravu na počkání. Garantujeme dostupnost 90% dílů na všechny modely skladem a nejen značky Xiaomi, ale i iPhone, Samsung, Huawei apod. v té nejvyšší kvalitě od českých dodavatelů. Samozřejmostí je 24 měsíční záruka na baterii a 6 měsíců na její kapacitu.

Najdete nás ve všech velkých městech a to v obchodních centrech v Praze (Chodov, Flora nebo Butovice) dále pak v Brně, Liberci, Pardubicích, Olomouci, Šantovce a Ostravě a díky tomu jsme tu pro Vás i o víkendech.

Budeme se na Vás těšit, protože Váš rozbitý telefon je naše radost :-)

Váš iLoveServis

Navštivte naše webové stránky www.iloveservis.cz nebo nám zavolejte na naši bezplatnou infolinku +420 800 88 66 88

iLoveServis - servis, co myslí za své zákazníky!

Adam Pavelka,
zakladatel

Zpět

Opravujeme zařízení také těchto firem

Logo PPF
Logo Porsche Inter Auto
Logo O2
Logo Comfor
Logo Toyota
Logo Qstore

Jsme česká firma, která pozvedla kvalitu a úroveň služeb ve všech městech kde působíme. Náš cíl byl stát se nejrychlejším a nejlépe hodnoceným servisem mobilních telefonů značek Apple iPhone, iPad, Macbook, Samsung, Huawei, Xiaomi, Honor. Toto se nám povedlo již v 6 městěch. Expresně opravujeme v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích a Liberci. Navštivte nás a vyzkoušejte něco jiného.

Facebook Instagram

Provozovatel

Amellus System s.r.o.

IČ: 24258491
DIČ: CZ24258491
Klimentská 1764/52, 110 00 Praha 1
Email: zakaznik@iloveservis.cz
Telefon: +420 800 88 66 88