Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

ROZUMÍM

iLoveServis Blog

Výměna baterie Samsung na počkání v Praze, Brně, Ostravě a dalších městech!

Baterie v mobilní telefonech, tabletech či jiných zařízeních jsou jedním z nejvíce diskutovaných témat. Právě vybité baterie nám často při používání způsobují vrásky na čele, protože bývají vybité v ten nejméně vhodný okamžik.

O nabíjení a výdrži koluje mnoho mýtů a přežitých návyků, ale platí, že 9 z 10 uživatelů mobilního telefonu či jiného zařízení řeší stejnou otázku - neustálé nabíjení telefonu, baterie nic nevydrží... a výměna svépomocí jako u starších modelů? To je už dávno minulost!

Naštěstí s iLoveservis už tento problém nemusíte řešit! Takže, když Vám dojde šťáva, iLoveServis Vás zachrání :) Samsung baterie měníme na počkání na všech pobočkách v ČR!

Baterie Samsung máme originální kvality a měníme je expresně, tzn. do maximálně do 3-3,5 h, vč. doby na otestování. Záruku na kapacitu poskytujeme stejnou jako výrobce, tzn. 6 měsíců a na práci našich techniků dokonce záruku doživotní! Náš proškolený personál Vám rovněž předá informace, jak o novou baterii pečovat, aby Vám vydržela co nejdéle.

Naše expresní pobočky naleznete v Praze, Brně, Budějovicích, Pardubicích a dalších městech. Jako jediný servis v ČR máme otevřeno i o víkendech!

Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku 800 88 66 88 a informujte se na opravu svého Samsungu ještě dnes!

iLoveServis - Jsme nejlépe hodnocený servis v ČR!

Adam Pavelka,
zakladatel

Zpět

Opravujeme zařízení také těchto firem

Logo PPF
Logo Porsche Inter Auto
Logo O2
Logo Comfor
Logo Toyota
Logo Qstore

Jsme česká firma, která pozvedla kvalitu a úroveň služeb ve všech městech kde působíme. Náš cíl byl stát se nejrychlejším a nejlépe hodnoceným servisem mobilních telefonů značek Apple iPhone, iPad, Macbook, Samsung, Huawei, Xiaomi, Honor. Toto se nám povedlo již v 6 městěch. Expresně opravujeme v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích a Liberci. Navštivte nás a vyzkoušejte něco jiného.

Facebook Instagram

Provozovatel

Amellus System s.r.o.

IČ: 24258491
DIČ: CZ24258491
Klimentská 1764/52, 110 00 Praha 1
Email: zakaznik@iloveservis.cz
Telefon: +420 800 88 66 88